| marianadriann a întrebat:

Ma tot contrazic cu un prieten despre femeile care le au unii oameni bogati.De ex: toate femeile lui Dan Bilzerian.Prietenul meu spune ca sunt doar niste simple prostituate iar eu spun ca sunt fotomodele care stau pentru bani, ce parere aveti?

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Orice persoana (femeie sau barbat) care are o relatie pentru bani, se prostitueaza. Nu exista nuante in chestia asta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai si diferenta unde e? Tot pentru bani isi vand corpul si fii sigur ca nu pleaca ne f... de acolo

| corbulalbrosu a răspuns:

In marea lor majoritate sunt dame de companie sau prostituate de lux pentru VIP-uri. Dar pentru a "indulci" denumirea generica de "panarame, parasute" prin intermediul bogatasilor, al potentatilor si imbuibatilor si asa zisilor "oameni de afaceri" laughingsunt "promovate" la statutul de fotomodele, prezentatoare sau asistente TV, etc. pentru a li se masca adevarata lor calitate si pregatire. NO COMMENTwinking

| Zabbyel a răspuns:

happy doar oameni fara creier le vor face femei/fete usoare.Ce vina au saracele ca s-au nascut cu lipsuri? E normal sa-si doreasca o viata frumoasa/luxoasa etc(si vor face orice ca s`o obtina)! Bravo lor, s`o tina tot asa, si vor ajunge, unde doresc, in viata love strucklove struck

| LoredanaS19 a răspuns:

Părerea mea este ca fotomodelele castiga destul de mult încât sa aibă nevoie de bani, eu una nu vreau sa le judec, probabil au ele un motiv anume, eu si nici ceilalţi nu avem de unde sa stim, poate fi faima, bani, poate fi într-adevăr ca ele sa fie dame de companie de lux, dar daca lui ii place, asta e problema luihappy

| Catalin_Andrei_1995 a răspuns:

Asa a vrut Ombladon

| XeniaYael23 a răspuns:

Pe care*