| HELLBOY32 a întrebat:

Sall TPU, nu de mult la mine in sat s-a mutat o fata la bunica ei, iar de cand am vazut-o nu pot sa mi-o scot din minte tot timpu ma gandesc si nici nu-s indragostit de ea, oare dc?

3 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

Pai cam astea-s simptomele, ase gandi mereu la ea= indragostit, eu asa zic, tu esti ferm convins ca nu-i asa, nu? Eu zic sa te mai gandesti, sa mai analizezi putin situatia.

| AnnaOn7 a răspuns:

Presupun ca o placi. Stai linistit ca o sa te indragostesti de ea imediat laughing.

| maxim77 a răspuns:

Pentru ca iti place de ea dar nu sti asta inca. Nu iti poti da seama de sentimentele tale. Sau e prea frumoasa fatatongue bft