| adumitroaie a întrebat:

Tocmai m-am despartit de fata care o iubeam si inca o iubesc.Am mai avut relatii inainte sa fiu cu fata asta dar cu fata asta nu pot sa mi-o scot din cap...ma gandesc tot timpu la ea pur si simplu nu pot sa mi-o scot din cap.Am fost/inca sunt indragostit de ea, dar dintr-o prostie ne-am certat rau de tot. Ce pot sa fac ca sa o uit definitvsau sa fac ceva care ea sa se intoarca la mine?

Răspuns Câştigător
| evelynne a răspuns:

Eu zic sa va mai dati o sansahappy, nu trebuie dupa o cearta sa va despartiti. Caut'o si vb cu ea, vezi daca mai vrea sa va impacati. E pacat daca si ea te iubeste sa va desp.

5 răspunsuri:
| evelynne a răspuns:

Ce se baga parintii ei ca nu inteleg? e relatia ei sau a parintilor? cum adica s-a mutat? ea nu ti-a zis nimic?

| D0i0n33 a răspuns:

Daca si ea te iubeste. Du-te si vorbeste cu ea, lasa de la tinewinking

| kidddo14 a răspuns:

Daca esti tu vinovat mai bine o uiti...pan' la urma e doar o fata, nu-i prima si nici ultima, asta-i viata, n-a fost sa fie

| adumitroaie explică:

Am vorbit cu ea si inca este suparata pe mine, ea s-ar intoarce acum la mine dar nu mai sunt de acord parintii ei si acum cred din cate mi-a zis o colega de a ei ca cica s-a mutat crying vreau sa o uit dar nu pot...

| adumitroaie explică:

E relatia ei dar sincer nu stiu de ce se baga...seara ne-am certat si a 2 zi cand am vrut sa vad ce face cum se simte am aflat pur si simplu ca s-a mutat si ca s-a transferat...