| DenisaNicoletaG a întrebat:

M-am indragostit de profu' meu de sport, si nu pot sa mi-l mai scot din minte. Mereu dau de el pe unde merg, sta si langa mine, e bestial de frumos. Ce sa fac? Numai la el ma gandesc.

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna happy
Sa realizezi ca iti faci rau atat tie cat si lui!
Gandeste-te ca iti ieste interzis acel barbat si revin-o cu picioarele pe pamant!
O seara buna happy

15 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Imagineaza-ti ca face parte dintr-un film.Cand vezi un actor frumos la cinema ce faci? Te repezi la ecran? In cazul acesta trebuie sa-ti spui:Nu-i de mine!

| DenisaNicoletaG explică (pentru mira):

Off, ce dificil e,, fiiindca tin la el mult

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarut mâna! Ce vârstă ai? Multumesc mult.Sanatate

| Sofer a răspuns:

Ți-l scoți din minte.

| Florentina9210 a răspuns:

Nu e o idee prea buna.

| GreenVoid a răspuns:

Indragosteala asta am avut o si eu.Eu si toate colegele mele cand ne schimbase proful de sportlaughingAvea ochii maari si verzi si era pitic si parul mereu ridicat sa para mai inalt credlaughingSi datorita lui renuntasem la faza saptamanala cu "am menstruatie" si chiar faceam sportlaughingEh...trece e doar o pasiune nu dragoste stai linistita. Bucura te vizual cum faceam si noi si astepti sa treacalaughing

| DenisaNicoletaG explică (pentru GreenVoid):

Dar eu nu vreau sa treaca. Eu chiar il iubesc vorbesc serios! Poate voi nu intelegeti dar e o minune pe pamant, e frumos foc, si chiar ca tine, fac de drag sportul acum.

| GreenVoid a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Adica ce al meu nu era o minune?laughingTrece stai linistita.winkingGasesti alta minune preferabil sa nu fie profesor big grin

| gigite a răspuns:

As dori daca aveti idei, sa imi da - ti niste exemple (de melodii turcesti) dar sa imi dati cantaretul. cum il cheama, si melodia, cum se numeste, sper sa ma ajutati, am incredere in voi.

Ce greseli gramaticale sunt mai sus, si
Va pupa! mamam!

| Axelrunda a răspuns:

Mergi la biserica, si spovedeste acest gand.

| NONAME113 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa iti cauti un baiat de varsta ta si sa incerci sa-l uiti pe profu tau de sport.laughing

| Anonim1524 a răspuns:

Este o carte pe wattpat tot după situația ta. Dar depinde de circumstanțe, daca are familie si daca tu ai 12-15 ani te sfatuiesc să lași sa treaca timpul. Daca în schimb el este cu citiva ani mai mare incerca sa vezi daca el are aceeasi atitudine fata de tine. Caci as fi impocrita sa spun ca varsta nu conteaza... Mult succes
P.S Nu te avinta intr-o relatie in care doar tu sa o intretii...

| ecaterinadercaci a răspuns:

Cea mai buna metoda este ca sa te muti in alta scoala.