| Karpatykaly a întrebat:

M-am indragostit de un baiat coreean dar el este o vedeta. m-am indragostit virtual ce sa ma fac si nu pot sa-l scot din minte tot timpu ma gandesc la el. am imaginea lui cu mine. oare destinul trebuie sa fie cel mai puternic?

5 răspunsuri:
| HueyFreeman a răspuns:

Rebus: Coreean celebru, 3 litere. PSY. Mama ce tare sunt.

| 26Geo a răspuns (pentru HueyFreeman):

Open Gangnam Stylelaughing)
Nu ai ce sa faci, o sa treaca.Si eu am patit asa, dar a trecut.E o perioada specific varstei.Nu-ti face griji, asculta-i muzica, nu te mai uita la el si incet incet o sa il placi pentru muzica lui, nu pentru persoana lui.

| Zabbyel a răspuns:

Doar cine crede in destin / soarta asta il face puternicwinking
ps: bine ca nu ai pus ochii pe un cangur rolling on the floor

| GirlLăvHell a răspuns:

Dupa tot ce ai scris aici am constatat ca tu n-ai minte ...Deci cum ai vrea sa-l scoti din ea daca nu exista?

| andreeadadea a răspuns:

O fi justin biber?