| anonim_4396 a întrebat:

Povestea incepe cam asa : Eu cunosc o fata din Bucuresti care vine mai mereu prin Buzau ( locul unde stau eu ) si ma cun cu ea de vreo 2 ani... Eu am fost impreuna k ea timp de vreo 5 luni dar am mai avut si anumite altercatii. De cand m-am despartit de ea nu prea am mai tinut legatura. Cu o saptamana in urma ea a venit aici si are un var, care este pr meu. Eu afland k a venit aici am sunat-o si i-am zis sa ne vdm acasa la el. Ea mi-a raspuns si a fost de acord. La pr asta al meu ne-am sarutat si am stat numai in pozitii indecenta, i-am atins sanii, fundul, am sarutat-o pe sani, pe gat, timp de o ora. Totul a fost ok. A doua zi ea a iesit k un tigan ( nu sunt rasist ) si am vzt k se tineau d mine si eu am ramas uimit. Eu o intreb dk a iesit k el k eu o iubesc si ea mi-a zis ca eu numai cand o sarut o iubesc si o bag in seama cand vr. Ea crede ca eu am prea multa vrajeala.Ce sa fac, cum sa fac sa o recuceresc?@@@ FUNDA @@@... MULTUMESC ANTICIPAT!

Răspuns Câştigător
| ana5 a răspuns:

Buna! Daca as fi in locul ei si eu as crede la fel, tinand cont ca v-ati intalnit dupa mult timp, si in acest timp nu a-ti tinut legatura.Dar daca a-ti facut aceste lucruri de bun acord inseamna ca si ei i-a placut.Incearca sa te mai intalnesti cu ea, sa discutati, si sa o faci sa isi schimbe parerea despre tine(in bine).Sa fi grijuliu cu ea si sa ii demonstrezi ca nu vrei numai corpul ei. Bafta!

2 răspunsuri:
| AlexShAtat a răspuns:

Frt faza cu, cocalar ma cam depaseste... sincer.

| UndergroundFolklore a răspuns (pentru AlexShAtat):

Dude,cine isi mai face poza cu ochelarii de soare in casa? Eu stiu ca manelarii.