| andrewpeter a întrebat:

Recent am cunoscut o fata la un majorat si mi-a cazut simpatica. Problema ii k ea ii prietena foarte buna cu cea mai buna prietena a mea. Niste sfaturi?

Răspuns Câştigător
| SoriiDeea a răspuns:

De ce e asta o problema? Din contra este un avantaj, roag-o pe prietena ta sa te ajute, sunt sigura ca te va ajuta cu placere, doar pentru asta sunt prietenii.
Succes happy

1 răspuns:
| WildDream a răspuns:

De ce problema? Daca e prietena buna precum zici o sa te ajute macar cu o vorba buna la fata respectiva.