| bogdan133 a întrebat:

sa mai incerc cu o fata care ma tine, de mana de gat imi zambeste etc... desi ia mi-a zis ca ma vede doar ca un amic nu ca un gagic?thinking funda mie imi place mult de ea

5 răspunsuri:
| Alissya_4251 a răspuns:

La prietenii apropiati, de multe ori intentia gesturilor poate fi inteleasa gresitwinking raspunsul ei poate a venit in urma unei discutii care nu a fost foarte clara. daca vrei un raspuns sincer trebuie sa gasesti un alt mod de a discutawinking oricum, te`ai gandit vre`odata ca poate ea a dat acest raspuns incercand sa protejeze relatia de prietenie dintre voi? poate crede ca fiind impreuna nu va veti mai intelege la fel de bine in urma unei certe sau daca veti constata ca voi doi nu va potrivitithinking asta ar trebui sa te preocupe si pe tinetongue
Din acest motiv eu ti-am recomandat sa incerci un alt fel de discutie smug
Mult succes!

| Alissya_4251 a răspuns:

Din moment c ea a ti-a spus ca te vede ca pe un amic inseamna ca ai discutat ceva cu ea, nu?
ei bine, eu ma refer la modul de abordare al problemeiwinking gen sa privesti din alt unghi. Eu nu stiu c ai discutat cu ea pana acumthinking daca as stii atunci as sreusi sa am o exprimare mai inteligibila big grin incearca sa schimbi un pic tactica, asta era ideeabig grin

| MetalRocker a răspuns:

Da poate i s-a schimbat parerea!

| MetalRocker a răspuns:

Mai intrab-o odata!

| bogdan133 explică:

Ce fel de discutie?