| bogdan133 a întrebat:

Sa mai incerc sa fiu cu o fata ( colega ) care mi-a spus ca ma vede doar ca un amic nu ca un gagic. Vreau sa spun ca la scoala ( ea sta in spatele meu ) mereu imi pune mana p par imi cere mereu ceva ( sa ma vada fata in fata ) dau funda! Plss ajutati-ma mie imi place foarte mult de ea!

Răspuns Câştigător
| LittleRose a răspuns:

Daca iti place foarte mult trebuie sa incerci tot ce e posibil pentru ca mai tarziu vei regreta ca nu ai facut-o.Imprieteniti-va si mai mult, vorbiti pe mess si sunt sanse mari ca si ea ca inceapa sa fie atrasa de tine.Mergeti impreuna in diverse locuri dar cu un grup mai mare de colegi deocamdata. Apoi restrangeti grupul treptat.Cand simti ca prietenia care e acum intre voi s-a consolidat si mai mult ia-ti inima in dinti si spune-i cat de mult o placi.Succes :*!

2 răspunsuri:
| alexutza003 a răspuns:

Poti sa incerci sa ii arati prin fapte prin vorbe ca ai fi bun pentru ea si ca iubit nu numai ca amic daca vezi ca nici atunci nu vrea sa te accepte decat ca amic renunta

| Wooddy a răspuns:

Daca ea a spus chestia asta inseamna ca nu'i place de tine.si chestiile alea le face poate ca asa ii place, adica daca iar fi placut de tine ti-ar fi recunoscut, asa zic eu