| DandYgiRL18 a întrebat:

Sper ca ma puteti ajuta fiindca eu nu stiu ce sa mai fac.
Fac tennis cu un baiat pe care il plac super mult si stiu ca si el ma place fiindca nu face cu alte fete in grupa, decat cu o fata care mi-a zis chiar ea ca i-a zis ei sa-mi zica mie ca ma place. Pur si simplu il plac dar de foarte multe ori imi doresc sa nu il vad fiindca imi e rusine de el adica nu ma pot simti in largul meu cand il vad, in fata lui ma simt ca o fata foarte serioasa dar si sociala iar eu nu sunt atat de serioasa pe cat par, mai mult sunt amuzanta si prietenoasa.In plus are si un prieten pe care nu il suport! Noroc prietenul lui nu vine tot timpul... fiindca ala ma enerveaza rau de tot! Adica am fost foarte jenata sa aflu de la tipul care il plac ca prietenul lui i-a zis ca EU il plac ceea ce nu e deloc adevarat! Eu il plac pe A, nu pe prietenul lui M.Si nu stiu ce sa fac fiindca A e mai mare ca mine cu un an si e si foarte copil si nu l-am mai vazut de mult deci parca l-am uitat.De cele mai multe ori am vrut sa fiu cu un baiat de la scoala, oricum si alti baieti ma plac dar nu stiu ce sa fac va rog am nev mare de ajutor!

1 răspuns:
| seen a răspuns:

Ftete acum cat poti si in stanga si in dreapta
La 90 de ani sa ai ce povesti

Ps mai faci si mie abonament?rolling on the floor