| Iisusskmd a întrebat:

sunt baiat si am 25 de ani, de 8 luni am inceput sa vorbesc cu o fata sexy,frumoasa,draguta si ea îmi spune ca ma iubeste dar eu nu o cred daca zice din gura sau chiar ma
Iubeste cu adevart, Am nevoie de niste sfaturi pentru ca si mie imi place
fata dar nu stiu daca ma iubeste cu adevarat

Răspuns Câştigător
| sofisis a răspuns:

Daca in 8 luni de zile de cand sta cu tine inca ai dubii...
De ce ar sta cu tine 8 luni? Ai bani multi? Ii dai cadouri scumpe? Ai pozitie sociala? Ai capacitatea de a o propulsa in cariera?
Daca una sau mai putin de una din intrebarile de mai sus au raspuns afirmativ...sta cu tine ca tine la tine.
In schimb daca raspunzi cu "DA" la majoritatea...ai dreptate sa ai dubii laughing
ca presupun ca asta e problema. Nu stii daca sta cu tine ca te iubeste sau pentru alte interese.

De regula daca vezi ca te include in orice aspect al vietii ei, in deciziile ei, daca ii cunosti apropiatii, daca stii mereu unde e si cu cine, daca te respecta si face mici gesturi pentru fericirea ta, daca e sensibila la orice ti se intampla, daca nu e egoista si mandra cu tine, daca te face sa te simti iubit...te iubeste.
Daca nu... posibil sa nu fie asa mare iubirea.

| TheLoveDoctorr a răspuns (pentru sofisis):

Prea multa explicatie pentru o intrebare care pe langa e formulata foarte gresit din punct de vedere gramatical, nu are nici noima.

| sofisis a răspuns (pentru TheLoveDoctorr):

Primesc macar puncte pentru entuziasm?

| TheLoveDoctorr a răspuns (pentru sofisis):

Da, esti notată deja in carnetel

| sofisis a răspuns (pentru TheLoveDoctorr):

Aoleo, am inteles ca pe vremea lu Ceausescu era de rau sa te noteze in carnetel sad
E cazul si acum?

| TheLoveDoctorr a răspuns (pentru sofisis):

Neee, e un gest de apreciere. Esti iertata tura asta. Lucky girl... big grin

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Adica ai vrea sa iti pice la asternut sa te convinga ca te iubeste? Tu cum ii dovedesti ca o iubesti? Prin faptul ca te indoiesti de ea? Ma asteptam ca la varsta asta sa stii mai multe despre felul cum poti intretine o relatie.La asemenea detalii date de tine cam greu sa iti pot spune ceva.

| Emilian65 a răspuns:

Poate te iubeste cu adevarat. De ce te indoiesti de spusele ei?

| ywar a răspuns:

Te iubeste numai ca vorbesti cu ea? Si unde vorbiti, pe facebook? Si tu de ce o iubesti? Ca e frumoasa si sexy si te gandesti ca funduletul ei bombat o sa se plimbe prin poala ta languros lasandu-te fara vlaga in 3 secunde? Cat sunteti de creduli, ca sa nu spun mai dur?

| biadia a răspuns:

Fii atent la semnalale pe care ea le da: la felul in care te priveste, la cum iti vorbeste...iar daca se gandeste la ideea de "noi"in ceea ce priveste viitorul, nu ar trebui sa mai fii nelamurit.

| Iisusskmd explică:

Esti multumita

| sofisis a răspuns (pentru Iisusskmd):

Eu in general da. Am o viata satisfacatoare, o cariera, un partener de viata, sunt desteapta, frumoasa si foarte buna la pat. DA, o duc destul de bine zic eu. laughing)
Da, multumesc pentru funda. Eu ii raspunsesem totusi lui TheLoveDoctor, nu te certam pe tine ca sa imi dai funda.