| anonim_4396 a întrebat:

de ceva vreme am inceput sa vorbesc cu o fata de o posibila relatie..totul bine si frumos, pana cand, niste prieteni comuni mi-au spus ca acelei fete, ii place de un anumit baiat..eu am intrebat fata respecita, dar ea spune ca nu e adevarat..si nu stiu ce sa cred, ceva sfaturi va rog. Funda! happy

Răspuns Câştigător
| roSenD99 a răspuns:

Pai ar butea fi adevarat dar na ce sa faci si daca vrei o relatie vb mult cu ea si incearca sa ajungi la subiectul asta, daca esti mai timid stai pe afara cu ea, si fa diverse lucruri impreuna pana o sa ajungi sa o intrebi daca teplace si daca o sa fie ceva intre voi doi, si app poate sunt gelosi si vor sa te faca si pe tine pana la urma nu prea conteaza asa mult daca il place pe respectivu.

| noname77 a răspuns (pentru roSenD99):

Mda, faza e ca sunt foarte I don't want to see, si cand stau in preajma ei, dabea pot lega 2 cuvinte..si nu prea stiu cum pot rezolva asta, dar..nu inteleg, doar cu ea am problema asta..ms de sfat!

1 răspuns: