| mysecrettlove a întrebat:

Sunt cu un baiat de aproape 3 luni. A fost o perioada foarte frumoasa, si probabil inca este..Mereu mă alinta,imi spunea cat de mult ma iubeste, căuta atentia mea.Dar de la un timp parca s-a mai racit si imi spune 'te iubesc' mai rar, nu mai cauta atentia mea la fel de mult cum inainte. Continui sa il cred cand imi zice ca ma iubeste. Deoarece in ultimul timp are probleme in familie (a pierdut o persoana draga) si stiu ca îi este greu, nu doresc sa il bombardez cu intrebari despre asta deoarece nu doresc sa se inceapa vreo cearta. Dar mie imi vine un pic mai greu, din cauza ca nu imi ofera atentia de la inceput, si nici nu pare sa o caute. Ceva sfaturi? Credeti ca imi mai ascunde ceva sau?

Răspuns Câştigător
| Andwta a răspuns:

Poate ca prietenul tau s-a plictisit. Eu te sfatuiesc sa astepti ceva vreme si apoi sa il intrebi ce s-a intamplat.

| mysecrettlove explică (pentru Andwta):

S-a plictisit de mine? Cel care îmi jura dragoste veșnică?

| Pool77 a răspuns (pentru mysecrettlove):

Crezi ca daca iti jura un baiat dragoste vesnica, va fi vesnica?
Nu mai traiti in filme, as zice sa nu va mai drogati dar aia e bine laughing
Crezi ca intotdeauna totul va fi bine?
Stii motivul racirii dintre voi doi, de ce mai pui intrebari? Esti cretina?
Ba, nu inteleg, toti sunteti un cuplu, va puneti intr-o relatie si voi sunteti mai rai ca doi pampalai la prima intalnire.
Daca nu-ti place ceva ii spui, daca nu stii ceva intrebi. Simplu ca buna ziua.

| Andwta a răspuns (pentru mysecrettlove):

Sa stii ca si eu m-am fost plictisit teribil de prietenul meu. Eram distanta, dar mi-a trecut pe parcurs. Vorbeste cu el intreaba-l, poate ii este greu sa iti spuna. Poate motivul e altul.

7 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

3 luni si te iubeste?
oooooooooooooooooook

| PersonajFictiv a răspuns:

Nu are sens sa spui ca "a fost o perioada foarte frumoasa si probabil inca este " atata timp cat tu nu consideri ca este perioada la fel de frumoasa, ca aparent te deranjeaza ceva.

A pierdut o persoana draga si daca ii e foarte greu e normal sa aiba o perioada in care sa se simta aiurea, o sa isi revina.
Apoi, cum adica el cauta atentie? Atentia se ofera, daca o persoana nu iti ofera atentie ori nu-i pasa de tine prea mult, ori ii pasa ba poate chiar te iubeste dar e mai rece in general.
De ce trebuie el sa caute atentie?

Răspuns utilizator avertizat
| imibatpisica a răspuns:

Cumpara alt sclav. prefereabil cat mai negru la culoare. cei mai bun ii iei din walmart, bafta!