| nume1945848 a întrebat:

sunt imp cu o fata de 3 luni. ne iubim foarte mult dar parinti ei nu ma accepta pentru ca sunt tigan ..prin ce feluri as putea sa-i demonstrez tatalui sau ca o iubesc? ei i-am aratat ca o iubesc.

6 răspunsuri:
| W3R4 a răspuns:

E clară treaba,tu nu poţi face nimic,doar fata de care-ţi place poate să-i înduplece.
Crede-mă, am văzut cazuri din astea.
Dacă au prins deja ură pe tine, n-o să le mai intri în graţii curând.
(doar prin cine ştie ce minune)
Încearcă totuşi să le spui ca te mândreşti cu ceea ce eşti, şi nu e o ruşine să fii de altă etnie.
Mult noroc, si să aveţi o relaţie lungă.

| nume1945848 explică (pentru W3R4):

Mersi mult

| W3R4 a răspuns (pentru nume1945848):

Dar nu ai pentru ce.winking

| papusica987 a răspuns:

Las`ooo!

| darriya a răspuns:

Incearca sa le arati ca nu esti tigan si ca esti un om ca si ei, nu le vb urat chiar daca ei iti vor vorbi, respecta-i ca sunt parintii prietenei tale...e foarte greu sa ajunga un tigan sa fie iubit de romani ca d-aia se spune "Un roman poate sa traiasca printre tigani, dar Un tigan nu"....romanii ii tine de prosti pe tigani nu le da nici-o valoare sad

| AndreKissYOU a răspuns:

Si care e problema daca esti tigan? Oameni aceia nu inteleg ca si tigani sunt tot oameni...Incerca sa la castigi increderea, si cine stie poate chiar o sa puteti avea o relatie, trebuie sa lupti ptn pentru aceea fata happy