| Anoniymus1 a întrebat:

Tineti minte data trecuta cand am spus ca imi place foarte mult de o fata? E uite ca acum ea ascunde cu un coleg ceva de mine si cand vine vorba de acel secret se rusineaza.Acel coleg e foarte de treaba dar ea ii spune sa nu imi zica. Dupa aceea am mers la fotbal si pe la jumatatea holului am auzit din clasa "SI MIE IMI PLACE DE TINE" si mia strigat numele dar nu stiu care dintre fete a spus-o desi semana cu vocea ei (erau vreo 7 in clasa). Ceva idei pls?

3 răspunsuri:
| L7w7n7d7 a răspuns:

Nu. Nu ţin minte.

| Denissuka a răspuns:

Cred ca... daca iti place mult de aceea fata si nu doresti sa aiba secrete fata de tine ..convinge-o sa vorbiti si spune-i sa aiba incredere in tine. in legatura cu cine te-a strigat la fel, nu poti ghici. putea fi alta fata.cel mai sigur trebuie sa vorbiti, fara comunicare nu exista relatie! happy

| xNiccox a răspuns:

Cel mai bine ar fi luni cand iesiti de la scoala sa o conduci acasa si sa vorbesti cu ea, si sa ii spui ca o placi si sa o intrebi ce parere are despre tine si incearca sa o faci sa prinda incredere in tine inainte de asta..Adica poti sa ii spui niste lucruri pe care nu le stie nimeni despre tine astfel o faci sa prinda cat mai multa incredere in tine si exista si sanse mai mari sa se indragosteasca de tine vazand cum esti cu adevarat..Si stai cat mai mult timp cu ea..Acordai atentia de care are nevoie si fa-i complimente adica nu sa fi genul obsedat dar totusi sa vada ca te intereseaza persoana eihappy.
Bafta!:*