| anonim_4396 a întrebat:

Acum cateva zile mi s-a intamplat ceva destul de ciudat. Deci eu sunt o persoana mai timida si nu prea intru in vorba cu fetele. Vinerea trecuta o fata de la mine din clasa mi-a spus: "Ce faci iubire" si ma atingea pe par... mi s-a parut foarte ciudat si am intrebat-o ce face, ea cred ca a spus: "Nimic", nu mai stiu exact. Dupa ce a plecat fata a venit un coleg si mi-a spus ca ea ma place, dar nu l-am luat in serios deoarece cu acel coleg nu ma inteleg ba chiar ma cert cu el. Interesant este ca a auzit si fata respectiva ce a spus el dar nu a reactionat(nu a negat sau a spus altceva, a tacut). Acum ma tot intreb ce a fost cu acel gest, ce a vrut sa spuna. Mie imi place oarecum de acea fata, mi se pare draguta dar nu cred ca ne potrivim. Ea este total diferita fata de mine. E foarte tupeista pe cand eu sunt cel mai timid din clasa.

Voi ce credeti?

2 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Din pacate, cred ca AnonimZNC are dreptate. Tu ar trebui sa o cunosti. Este mistocara de fel? Poate chiar te place si nu stia cum sa ti-o spuna, dar stiindu-te timid, o fi zis sa-ti dea un impuls. Tu stii cel mai bine...

| AnonimZNC a răspuns:

Din pacate fata nu te place, a vrut sa te puna la incercare sa vada cum ai sa reactionezi sau sa isi bata joc de tine sau ceva de genul, iar baiatul aceiasi situatie.