| Danysan a întrebat:

Sall-TPU-Unele fete spun ca pentru a fi cu un tip trebuie sa simta acel -wow-nu e de ajuns sa il placa si sa se inteleaga cu el ok?

Răspuns Câştigător
| Ichnat a răspuns:

Daca simti acel "wow" nu are cum ca relatia sa dea gres! happy

2 răspunsuri:
| iubesc a răspuns:

Pai cam asa e, trebuie sa stii ce vrei. Nu stai cu cineva doar de dragul de nu afi singur, singuratatea asta ne omoara pe toti.

| Demonull a răspuns:

Pai e chiar foarte ok.acele tipe sunt sau par destul de inteligente prin ceea ce spun happy