| fishul a întrebat:

Cum ar trebui sa-i spun unei fete ca o plac? fara sa o jignesc sau sa se simta prost.

Răspuns Câştigător
| Anytsa a răspuns:

Spune-i direct, nu trebuie sa te ascunzi dupa deget. Fata niciodata n-o sa se simta prost atunci cand unui baiat ii place de ea, din contra se bucura!
Deci i-a atitudine!

8 răspunsuri:
| Auslesse a răspuns:

Nici o fata nu se va simti, daca un baiat ii spune ca o place!

| CynicalCunt a răspuns:

De ce **** s-ar simti prost sau jignita ca cineva o place? Sari pe ea bro'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea pot sa-mi dau seama cum ai putea sa jignesti o fata, cand ii spui ca o placi, decat daca intorci capul dupa alta in timp ce-i spui asta.

| caterinasmile a răspuns:

Ok.nu cred ca ar putea sa se simta prost ba din contra s'ar simtii nu stiu ..frumoasa.deci prinde un moment cand sunteti singuri si spune-i ca o placi si fa'i complimente.Asta cred ca ar merge! Funda?

| artemiX a răspuns:

Trebuie sa ii si arati ca o placi!

| BUDOKAI a răspuns:

Deci trebuie sa procedezi astfel... ii zici in pauza sau unde vrei tu : fha vrei sa ne **** daca zice da e fata potrivita rolling on the floor

| AngelOfDeath13 a răspuns:

Pai in primul rand spunandu-i ca o placi nu ai cum sa o jignesti.In al doilea rand cred ca ar trebui sa fii cat mai natural posibil, dar sa nu para ca o presezi cumva.Ii zici ca iti place de ea, ca ti se pare o persoana speciala si o intrebi daca si ea simte acelasi lucru. Sper sa ai noroc si sa simta si ea la fel, dar daca nu...ii poti spune ca ai glumit ( asta ca sa nu te simti prost, am mai facut-o si eu laughing ).Bye. xD

| fishul explică:

Ei ii plac filmele si cartile crime, nu e timida dar nici nu "explodeaza"