| ionutalecs a întrebat:

vreau sa va intreb credeti ca o fata ma place daca se da la mine (ma ia de gat, pa pupa pe obraz cam des, etc ) si sunt mai mic decat ea eu am 13 ani si ea 14 ani.
si daca da cum sa o intreb daca vrea sa fie cu mine ca imi este frica ca o sa sare peste mine sa ma sarute ca am vazut cum saruta cand era cu altul
cam de 10 ori in 5 sec sau 1 in15 sec plz ziceti-mi.

Răspuns Câştigător
| Rozasinimicmaimult a răspuns:

Eu sunt fata,., si mie mi-a placut de un baiat mai mic decat mine. tot asa eu aveam 14 el 13.si exact asa faceam si eu. si el pur si simplu mi-a spus " auzi as vrea si e sa te intreb ceva´´´´ vrei sa stai cu mine."" si gata succes

7 răspunsuri:
| butt3rfly16 a răspuns:

Dupa gesturiela pe care spui ca le face se pare ca ii place de tinewinking. Diferenta de 1 an nu e problema, trebuie sa-ti faci curaj si sa o intrebi.sau daca nu poti face to face prin intermediul messului sau prin tel, msg.Baftawinking

| alonet a răspuns:

Mai... eu zic sa ai un pic de demnitate si sa o inveti o lectie pe pustoaica, si anume ca nu e necesar sa fi inca un trofeu al eihappy asa ca pastreaza-ti trupul ne intinat si daruiestel doar celeli ce iti va fi sotie

| Rozasinimicmaimult a răspuns:

Mult succes:X

| naruto_3074 a răspuns:

Pur si simplu o antrebi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil te place dar nu prea stiu fete care ar incepe o relatie asa sa te sarute etc. oricum no ignora

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine o fata ma legat si m-a pupat deci te place

| lala_2090 a răspuns:

Fai si tu la fel si daca accepta inseamna ca te place