| Hjerpseth a întrebat:

Salut.Faza e ca-mi place de o fata dar nu stiu daca si ea ma place si nu stiu cum sa o intreb daca vrea sa fie cu mine...mai demult zicea ca sunt dulce si ma pupa pe obraz, de fapt veneau toate fetele la mine asa.ce sa fac sa vad daca ma place si cum sa o intreb sa fie cu mine?

6 răspunsuri:
| AndyAndrea a răspuns:

Incearca sa o cunosti mai bine ...eu zic sa'i zici direct dupa ce va apropiati mai mult unul de altul, dar nu pe mess sau pe fb ..Incearca sa i'o spui in fata.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Mergeti la un suc si spune-i ce simti!
Succes!

| Diaconu_Gabriel_1997 a răspuns:

Ii povestesti despre alt baiat care esti tot tu.si zici ca ii place de ea si te descrii si daca zice ca si ei ii place atunci o intrebi direct.

| RammsteinHH a răspuns:

O ia la o plimbare numai voi 2.
Si mai pe ocolite sau direct ii spui ce ai de spus.

| Hjerpseth explică:

Si cum aflu daca ma place sau cum fac ca sa vrea sa fie cu mine?

| Andrei_Iana_1995 a răspuns:

Faza e..ca esti un pampalau.