| DavidBeckam a întrebat:

Sall tuturor vreau sa va pun o intrebare
am o viata de ****, o iubita care ma inseala la greu si prieteni care la prima ocazie mar turna, deci ceva sfaturi?

8 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

Daca tu ii mai poti numi prieteni si daca pe aia o mai numesti iubita. Ma gandesc ce naiba e in capul tau. Scapa de toti. Incearca sa iei legatura cu oameni noi. Sa iesi prin parc. Sa te plimbi cu bicicleta sau inscriete in cluburi si schimba anturajul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scapă de tot ce te incomodeaza din jurul tău, viaţa merge înainte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si de ce accepti toate astea?

| Bogdann1107 a răspuns:

Cheia linistii in viata este urmatoarea:
Scapa de tot ce este toxic din jurul tau.

| theillusoryman a răspuns:

Scapă de iubită si de prieteni (btw, când am spus scapă nu ma refeream sa-i omori)

| aurgrigor8 a răspuns:

Nu esti singura persoanA in aceasta situatie

| DavidBeckam explică:

Mersi pentru ajutor