| xmen a întrebat:

Sallut! Am si eu 13 ani si as vrea sa intreb si eu pe cineva de varsa apropiata cum pot sa ma combin si eu cu o fata...Nu imi place sa rada copii de mine ca nu stiu( pana acum nimeni nu stie nimic ). Va rog rumos raspundeti-mi si mie la aceasta intrebare

7 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, nu trebuie sa te grabesti sa ai prietena, ai suficient timp pentru asta.traieste-ti copilaria, bucura-te de viata, pentru ca o relatie implica multe lucruri, si poti sa ai de suferit mult daca pui mult suflet intr-o relatie si aceea persoana nu simte la fel...

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Poi nu tio spun cu rautate...nu stiu poate stai cu o fata de varsta ta o colega de exemplu... e varsta prea mica si de aceea unii poate rad... cel mai indicat e sa vorbesti cu fete de varsta ta...prima data ii ceri si u nr de tel in caz ca arehee heeo suni... o inviti prin oras alea alea si apoi o intr si u intr-o seara in drum spre casahee heeIMI ESTI SIMPATICA MIAR FACE PLACERE SA FI PRIETENA MEA ASTA DACA VREI SI TUhappy...altfel n-ai cum sa le iei pastea de varsta ta ca nu e una de 18 ani s-o iei asa directbig grinbig grinbig grin

| Ruxyana a răspuns:

Eu am 13 ani merg pe 14.deci suntem de acceasi varsta.winking
pff...incearca sa fii tu insuti...winking... iar cand va veni timpul potrivit va veni si aceea fata pentru tinetongue
si asculta-l pe eu_o_mare_enigma.ca spune binetonguehappywinking

Răspuns utilizator avertizat
| Raul a răspuns:

Mai prietene cei drept si eu am varsta ta si peste tot vad ca tine, nu te mai tot gandi la asta ...adica rad,, prietenii,, de tine ca nai,, gajica,, (aia nu's prieteni)...am u prieten de 14 ani si a avut relati cu 3-4 fete ...toate i-au da papuciirolling on the floor si acum se consoleaza prin tennis, calculator(adica e ceva bine)...mai pe scurt spune NU smecheriei,,, relatiilor,, astea si fi copil normal big grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce te grabesti? ramai neansurat? stai linistit, mai tarziu vei avea timp sa te si combini, poate ca ai sa devii expert in combinari si permutari.pana atunci, mergi la scoala, fii primul din clasa ta la invatatura si ai sa vezi ca vor dori fetele sa se combine cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te baci inseama cu ea o inviti la un suc pentru ca, cafea nu ai voie si o sa vezi ca merge pe urma