| Petrus_Larisa_1990 a întrebat:

Nu mai stiu ce a fac... imi place de un baiat si ne-am sarutat mai demult si am vorbit cam mult dar acum de vreo 2-3 saptamani nu prea vorbit, dar nu stiu daca suntem sau nu suntem impreuna si nu stiu cum sa il intreb si daca il intreb poate rae de mine si nu vreau sa rada. ce sa fac?
va rog foarte frumos sa imi raspundeti...:* FUNDA!:*

2 răspunsuri:
| saby349 a răspuns:

Ii poti spune asa: Hey, eu te iubesc. Tu ma iubesti? Si daca zice da intreaba-l daca vreti sa aveti o relatie.

| draguta112 a răspuns:

Starneste o discutie in grup sa fie si el de fata si in guma il intrebi ceva de genu:da nu esti tu iubitul meu?