| Dorin97 a întrebat:

Sallut TPU! Cum as putea intra in vorba cu o fata? Eu sunt pe a 9-a si ea ii pe a 8-a si nu stiu ce as putea vorbii cu ea.Eu o cunosc destul de bine, dar ea nu.

8 răspunsuri:
| serendipity8300 a răspuns:

Incepe cu ceva banal ca de exemplu ce si-ar dori sa primeasca de craciun

| ShadowGhost a răspuns:

Pai,incerca sa va cunoasteti reciproc. Vorbiti pe mess,afla ce ii place,intreab-o desper viata ei(muzica,ce face ea, studii, filme, carti e.t.c)Daca stati relativ aproape iesiti afara si tot asa.O sa va cunoasteti mai bine, si altfel vei putea vedea daca te place sau nu.Bafta:*

| ShadowGhost a răspuns:

Pai,incerca sa va cunoasteti reciproc. Vorbiti pe mess,afla ce ii place,intreab-o desper viata ei(muzica,ce face ea, studii, filme, carti e.t.c)Daca stati relativ aproape iesiti afara si tot asa.O sa va cunoasteti mai bine, si altfel vei putea vedea daca te place sau nu.Bafta

| Estera123 a răspuns:

Daca o cunosti destul de bine inseamna ca stii ce ii place, asa ca puteti sa vorbiti despre ce ii place ei. Ori daca mai ai anumite intrebari, puteti incepe discutia incercand sa o cunosti mai bine fara sa pari un disperat. Cel mai bine este sa o lasi sa voarbeasca cat mai mult.

| geocarul a răspuns:

Fa-o sa rada glumeste cu ea fa cea ce ii place si o sa mearga noroc

| DaDyva1992 a răspuns:

Sa zicem ca ea vine din fata si tu vorbesti cu amicul tau care e in spatele tau va ciocniti iti pare rau si asa incepeti sa vorbiti happy

| Panzer99 a răspuns:

Daca o stii asa bine intreab-o ceva ce ii place eitongue

| Bianca_Ancuta_1991 a răspuns:

Incearca sa stai mai mult timp cu ea, si fa-o sa se simta bine cu tine si ea isi va da seama