| crinaxd00 a întrebat:

Hei, am si eu nevoie de un sfat.
Chiar nu mai stiu ce sa fac, de acum 2 ani pana la inceputul verii 2013 am avut o prietena foarte buna... dar ne-am certat din cauza unui baiat [ eu nu aveam nici o treaba, ea a ales ] adica acel baiat ii interzicea multe. Ne-am certat si dupa o saptamana s-a despartit de el, insa cand a inceput vara, am auzit despre ea ca ar fi fugit de acasa, dar stiu ca nu este adevarat pentru ca o cunosc destul de bine.
Faza e ca de la inceputul verii ea si-a schimbat nr de tel, si-a sters fb, pe mess numai intra si nici nu am cum sa ma duc la ea acasa pentru ca sta la tara, are apartament in oras la mine... dar nu stiu cand vine avand in vedere ca ea invata in oras cu mine.[asa cred] adica era in clasa cu mine dar s-a mutat altundeva ( am incercat sa aflu unde dar diriga e secretoasa si a spus ca EA a rugat-o sa nu spuna nimanui unde se muta)
Am incercat sa iau legatura cu prieteni de-ai ei dar nimeni nu mai stie nimic de ea, a intrerupt legatura cu toti amicii ei si pe cine intrebi nu stie nimic. Deci imi doresc tare mult sa mai pot vorbii cu ea macar odata, sau ca o mai vad... sad
Mi-e tare dor de ea, si nu stiu cum sa dau de ea. Stiu ca mai avea o prietena foarte buna. din copilarie, si vorbeau zilnic dar am intrebat-o de ea si a zis " nu am mai vorbit cu ea" sad
Are cineva vreo idee? Ce as putea sa fac? sad

1 răspuns:
| Mada19981997 a răspuns:

Asteapta, poate ca va veni ea la tine.