| Alexutza0802 a întrebat:

Sallut tpu.de vreo 5 luni vorbesc cu un baiat.vecin de bloc cu mine. vorbim mereu la telefon pe mess cand ne vedem afara. faza este ca el tot batea niste apropouri cu privire la noi.eu ii raspundeam sincer dar el zicea ca vb la caterinca.acum cateva zile l-am intrebat cat la suta din ce am vb este serios.si mi-a zis ca 80 la suta serios si 20 vorbe goale.ne alintam unu pe altu. am inceput sa tin la el.si cred ca si el.este foarte geos pe ceilalti baieti.ce credeti merita sa fac o incercare? mersi. funda

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Ai si tu dreptate, baiatul trebuie sa faca primul paswinking Dar incearca sa vorbesti cu el sa ajungi la acel punct...Voi...si intreaba-l daca este adevarat ce ti-a spus cineva..Ca vrei sa fii cu mine, eu asa as procedahappy Funda?

6 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Imi pare rau dar ce sa incerci nu ai dat nici un indiciu doar ca bate niste apropouri...cale sunt alea? Sa fie cu tine sau alt ceva mai intim? Dane mai multe informatiihappy

| Alexutza0802 explică (pentru Brâncuşi):

Da sa fie cu minehappy

| Brâncuşi a răspuns (pentru Alexutza0802):

Pai Cristina, Cat timp vorbesti cu el la telefon si pe mess sigur este ceva intre voi...Aici daca si tu esti de acord cu el si stii ce persoana e...Fa tot posibilul sa fiti impreuna, decat sa regreti apoiwinking In viata vei da de multe alte probleme de genul asta, Fundahappy

| Alexutza0802 explică (pentru Brâncuşi):

Pai da dar.dc nu zice el cevahappy? aca tot bate apropouri?

| Brâncuşi a răspuns (pentru Alexutza0802):

Ai si tu dreptate, baiatul trebuie sa faca primul paswinking Dar incearca sa vorbesti cu el sa ajungi la acel punct...Voi...si intreaba-l daca este adevarat ce ti-a spus cineva..Ca vrei sa fii cu mine, eu asa as procedahappy Funda?

| irrumator30 a răspuns:

Problema sta in felul urmator, pornesc de aici, si te las pe tine sa-ti dai raspunsul: gelozia e cea mai periculoasa arma intr-o relatie.

Faptul ca el spunea verzi si uscate si facea caterinca de tine, in unele situatii, arata cat de mult te respecta. Ok, e vorba aceea: cine se tachineaza se plac.

Acum depinde ce apropouri a batut, si ce cui a spus, si asta e foarte important.

Mult noroc!

| Willd0n99 a răspuns:

El ii gelos pentru ca nu vrea sa te piarda dai o sansa.