| Marialy a întrebat:

Bua seara! As vrea sa va cer parerea:
un coleg de la mine din clasa cred ca ma place deoarece:
-ma trage de obraji
-ma ciupeste pe la solduri
-ma imbratiseaza
-la ora de sport ma incurajeaza (eu jucand volei)
-astazi era sa ma sarute
Voi ce credeti?
Va rog frumos sa nu radeti sau sa luati in gluma aceasta "intrebare"(ma rog nu este aprobare doar vroiam sa va cer parerea)! Noapte buna TPU!

Răspuns Câştigător
| catalinalina a răspuns:

Pai el chiar te place, dar intrebarea cheie este daca tu il placi pe el? daca da ai putea frumos sa te dai pe langa el in pauze, sau cand nu ai ce face si il vezi ca sta mai retras sau mai singur te poti duce sa vb cu el... eu una asa fac si mereu ies curata din asta. in caz contrar(daca nu il placi) ii spui pe mess ca ai observat ca se da pe langa tine si ca te tachineaza, dar tu nu il placi si sa nu se simta distrus ca tu nu esti singura fata frumoasawinking...mie mi se pare dragutwinking

1 răspuns:
| Nolkyz a răspuns:

Te place