| BogdiBog a întrebat:

Vreau sa pun si eu o intrebare! Cum pot sa fac o fata de care m-am despartit sa o fac sa fie cu mine la loc? Ea ma place stiu asta sigur dar numai vrea sa fie cu mine deoarece zice ca nu mai are incredere si eu chiar o iubesc! ce trebuie sa fac sa o recastig?AJUTATI-MA! DAU TOT si funda si tot! ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| radu75 a răspuns:

Pai te placea... atunci. Acum nu te mai place, ce e atat de greu de inteles? Incearca sa te dai la o alta fata dar in prezenta ei, vezi ce reactie are. Daca pare un pic geloasa inseamna ca ea inca te place dar e orgolioasa.

5 răspunsuri:
| radu75 a răspuns:

Nu mai fi tu asa sigur ca te place. Daca te placea ar fi vrut sa fie cu tine, nu e logic?

| BogdiBog explică (pentru radu75):

Mi-a spus in fata ca ma place

| Aeri a răspuns:

Dar tu daca te-ai despartit de ea acum de ce vrei sa fiti impreuna iar? Probabil ei ii e frica sa nu o lasi balta din nou, si mie mi s-a intamplat!

| YoinPersoana a răspuns:

Spune-i ca o iubesti sh ca vrei s fii cu ea.insista,nu poate sa nu se gandeasca.zii k iti pare rau pentru tot ce ai facut.

| BogdiBog explică (pentru YoinPersoana):

Mi-a zis in fata ca ma place! Dar eu m-am despartit de ea! Acum imi zice ca numai are incredere in oameni