| Yonutz_8580 a întrebat:

Salu TPU! Spuneti-mi si mie cele mai frumoase compimente pentru ea? FUNDA

5 răspunsuri:
| Pedala a răspuns:

Daca ai de gand sa-i scrii ceva, nu o complimenta cu "i-mi place...etc", o sa inteleaga ca de fapt iti place sa chiulesti de la orele de romana.

spune-i ca iti plac ochii ei. Daca vezi ca e super impresionata de chestia asta ieftina, banala, orginalitate 0%, inseamna ca fie nu i-a mai spus nimeni si ca lumea se fereste de ea (lucru care trebui sa te puna pe ganduri), l-a mai auzit si e la fel de incantata de fiecare data (iq undeva pe langa maimuta), i se pare super romantic (se multumeste cu putin, deci s-ar putea sa ai o sansa), iti spune sa te mai documentezi pe google (fata de calitate), ramane indiferenta (---), iti spune ca esti un ipocrit (de calitate, posibil cu strabism, oricum merita)

| Aiicha a răspuns:

Buzele tale doua petale cand le sarut ma topesc pe picioare.laughing

| DanielRuth a răspuns:

Foarte simplu :
1." Stii! ma simt foarte bine in prezenta ta (sau cand suntem impreuna )
2. I-mi place cum misori
3. I-mi place cand esti vesela.
4 Ce-mi plac gropitele tale.
Acestea sunt numai cateva ideei... incearca sa fii original. Succes

| totem a răspuns:

Complemente/complimente/condimente/con... ce zici? bag-o pe aia cu te iubesc, lesina, jur.
dar sa bagi si un "cred" in fata, ca la o adica, poti sa dai si inapoi.
vine si ziua aia, cat esti tu de optimist.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sunt fata si te sfatuiesc sa ii spui deocamdata ca are un par parca aurit sau ca arata ca o zana ce mangaie soarele dar pentrru inceput ca iti place de ia si nu iti fie rusine fetelor le place sa fii sincer dar daca te refuza nu te supara vor fi sialte fete cre o sa iti placa si poate cine stie si ele pe tine.