| Nicusor20042014 a întrebat:

sunt a8-a.
Am vb rececent cu o fata si ne-am indragostit unul de celalalt, i-am zis ca nu vreau sa am iubita pana nu termin a 8-a.
Si am o problema, ma gandesc mereu la ea si nu pot sa mai fiu atent ca sa invăț.
Ce sa fac sa o uit?
Am examenul si pentru mine este unul dintre cele mai importante lucruri...

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca nu te poti concentra la invatat din cauza ei, uit-o.

| Sofer a răspuns:

Învățați împreună.

| Andreeastefi21 a răspuns:

Si eu eram la fel de speriată, am avut si eu examenul, iar cu 5 luni inainte mi-am facut iubit. Am invatat, mi-am facut temele, ba chiar uneori lucram suplimentar împreună. E doar un gând, poti sa iei nota mare in examen si daca ai iubita!