| Ana190089494849 a întrebat:

Buna TPU.
Anul trecut am fost cu un baiat și m-am despărțit de el asta vara. Însă acum 4 zile am inceput sa vb si ieri am devenit iubita lui.Dar problema este ca el s-a îndrăgostit de mine si eu de el. Învăț bine la școală, mereu am fost eminentă adica cea mai mica nota a mea este de 8 la momentul actual.Si de cand suntem împreună ma gândesc la școală la el. Ceea ce cred ca nu e bine pentru ca ma distrage de la învațat si nu vreau asta.
Cum sa nu ma mai gandesc la el când învaț?
Va rog e urgent.

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

N-ai cum, e normal

| Violleta2022 a răspuns:

Eu spun ca esti mult prea mica la 14 ani, sa ai iubiti!
Poate este cazul sa-i spui ca ai de invatat, ca bate la usa examenul de capacitate si sa lasi baietii acum, ca vei avea timp de ei, peste cativa ani.

| Ana190089494849 explică (pentru Violleta2022):

Am 16

| Violleta2022 a răspuns (pentru Ana190089494849):

Minti! Ai doar 14 ani, asa cum ai declarat tu aici, acum 2 saptamani:

"în 3 Ianuarie | Ana190089494849 a întrebat:
Buna, ma puteti ajută rapid va rog?
Mama mea are o prietena foarte bună cu care ma inteleg care are un baiat de 15 ani eu având 14 și nu stiu cum sa ma bag in vb cu el."

sursa:
https://www.tpu.ro/utilizator/achiqm/intrebari/

| Andreeush a răspuns:

Ce vârstă ai?

| Ana190089494849 explică (pentru Andreeush):

| Violleta2022 a răspuns (pentru Andreeush):

Are doar 14 ani, asa cum singura a declarat in 3 ianuarie 2020!

https://www.tpu.ro/......15-ani-eu/

| siriusblack98 a răspuns:

Cati 12 anisori ai?