| DannyDiamant555 a întrebat:

A sunat mama la un doctor in legatura cu un control pe care trebuia sa-l fac luna trecuta. Si mi-a cerut un formular care trebuie sa-l descarc de pe CNAS Galati. Trebuie sa descarc un formular pe care trebuie sa-l completez. Formularul este in legatura cum ca nu detin card de sanatate. Si da am implinit varsta de 18 ani. Dau funda. Multumesc.

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Formularul fiind unul ca nu detii card de sanatate nu-l poti descarca de pe net. Trebuie sa mergi la CJAS (Casa Judeţeană de Asigurări de Sănătate) Galati si trebuie sa-ti dea o adeverinta sau cardul daca s-a emis.

| DannyDiamant555 explică (pentru Salontanul):

Cand am fost la medic asa mi s-a spus ca trebuie descarcat de pe internet si dupa sa ma duc la CJAS cu acea adeverinta ca sa poata sa-mi dea cardul. Fara acea adeverinta nu-mi dadea cardul.

| Florentina9210 a răspuns:

Nici un formular nu esti in stare sa descarci?

| DannyDiamant555 explică (pentru Florentina9210):

Sunt prost. Lumineaza-mi mintea si da-mi tu link daca te crezi asa despteapta. Damn brain. Daca voiai ajuta-i nu puneai aici o intrebare STUPIDA

| Florentina9210 a răspuns (pentru DannyDiamant555):

Tu nici acum n-ai reusit? laughing

| DannyDiamant555 explică:

Doaamneeee. Mare iti e gradinaaa.