| serrano_3761 a întrebat:

Salut.aceasta intrebare este adresata in special fetelor care fac acest lucru.nu cer decat un raspuns simplu si sincer.multumesc de intelegere.intrebarea >estevreau ca de fiecare data cand fac dragoste cu prietena, sa finalizez in ea. ce trebuie sa faca ea sa nu ramana insarcinata? fara metode anti-conceptionale sau alte medicamente. fara sa ia ceva.multumesc!

2 răspunsuri:
| Anet a răspuns:

Pai e imposibil fara metode anticonceptionale:-s

| alinac a răspuns:

Exista la farmacie niste foite diafragme sau ceva de genu care se introduc inainte cu 10 min inainte de va apuca de treaba are efect cam 20-30 min maxim.se topeste singura si nu incomodeaza, dar foloseste macar tu prezervativul.happy