| Roberrt21 a întrebat:

Salut, acel lichid ce iese din vagin cand e excitatat e asemanator la culoare ca si sperma?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

EXACT. Secretia vaginala care este produsa in momentul de maxima excitatie sau in urma orgasmului, are consistenta, culoarea si aspectul asemanator, aproape identic cu al lichidului spermatic din momentul ejacularii sale. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Da.

| SalutCeFaceti a răspuns:

Nu chiar. E mai putin vascos si mai transparent. Imagineaza-ti ca are consistenta, culoarea si vascozitatea intre apa si sperma. Totusi, acesta este ejaculat in cantitati mult mai mari decat sperma.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru SalutCeFaceti):

Faci confuzie intre 2 lucruri distincte si complet diferite : intre fenomenul/procesul denumit Squirt si secretia normala produsa de fiecare femeie satisfacuta sexual, secretie produsa de glande specializate existente in mucoasa vaginala. laughing

| SalutCeFaceti a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Ok