| MakaroW a întrebat:

Salut
La ziua unui prieten care facea 12 ani a venit si verisoara lui iar cand a venit ea ne-am dus la pizza eu cu prietenul meu si cu inviati.Totul a fost ok pana cand iesim de la pizza si ne intoarcem inapoi acasa.Pe drum verisoara lui de 17 ani a inceput sa ma tina de mana si ma intreba daca vreau sa o scot in oras...cred ca zicea in gluma... apoio m-a sarutat pe obraz.Si pana acasa eu incercam sa scap de mana ei adica sa incercam sa o fac sa ma lase de mana nu stiu de ce am facut asta dar ma simteam nasol dar si bine in acelasi timp.Ma simteam nasol pentru ca ea are 17 ani iar eu 13 deci e o diferenta mare intre ani.Am ajuns acasa si ea nu mai s-a dat la mine probabil a vazut ca nu vreau sa fiu cu ea sau ceva. Vreau sa stiu ce in capul ei nu se gandeste ca sunt prea mic? Eu stiu ca fetele mari in general nici nu se baga in seama cu baieti mai mici.Deci i placea de mine? Sau?

Răspuns Câştigător
| Sweety27 a răspuns:

Buna. Eu sunt "verisoara". Mai stii cum ma cheama? Maria, iti spun eu. Te tineam de mana pentru ca imi placea de tine, erai timid. Ma amuzam si eu. Oricum ne distram cu totii, nu? Nu pune la suflet! Nu e nimic serios! Vroiam sa rad de varul meu care nu ma lasa sa ma dau la prietenii lui. Oricum am un iubit de 20 de ani. Am pus un post adineori ca vreau sa fac niste prostioare cu el dar voiam sa le testez pe tine mai intai laughing). Glumesc. Acest post e un pamflat, luati-l ca atare! Te pup!

| MakaroW explică (pentru Sweety27):

laughing))))))

| Sweety27 a răspuns (pentru MakaroW):

:*

| Sweety27 a răspuns (pentru MakaroW):

Primesc o funda pentru ca te-am tinut de mana? happy

| τττ a răspuns (pentru Sweety27):

Ai zis asta doar pentru fundă? Sau chiar ești cea din întâmplarea lui? Sincer.Acum poți să rescunoști că nu tu erai, oricum ai primit funda așa că.

7 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

De fete profitoare n ai auzit?laughing)
Crezi ca doar baietii se gandesc doar la sex?

| Morphines a răspuns:

Cine stie, nu-I face jocul, caci s-ar putea sa te arzi... happy

| VladGH a răspuns:

Daca intr-adevar avea 17 ani, atunci a facut doar o gluma.