| caritas a întrebat:

Salut,acum 1 luna am intalnit o fata prin intermediul prietenilor la o petrecere, si ea era foarte interesata de mine.Cand am condus-o acasa, inainte sa intre in bloc mi-a cerut fb-ul si numarul, apoi urmatoarele 2 saptamani vorbeam non stop(de cele mai multe ori intra ea pe mine cu un "buna ce faci?")Apoi in saptamana 3 vorbeam putin si in saptamana 4 mai deloc(o intrebam eu ce face,dar vedeam ca nu are chef de vorba,si o lasam in pace sa nu par obsedat/insistent), intrebarea mea este ce ar trebui sa fac, sa ajung la fel de apropriat de ea cum eram in primele 2 sapt?

3 răspunsuri:
| NameHarris a răspuns:

Si-a gasit altu daca tu nu ai actionat la timphappy prea multa vorba sticahappy trebuia s-o inviti la un suc pe afarahappy

| caritas explică (pentru NameHarris):

Faza e ca ieseam cu ea pe afara,dar mai chema o prietena, si ma blocau(clase diferite, eu liceu ea scoala generala, prieteni diferiti, etc)Despre ce ar trebui sa discut ca sa nu ma mai blocheze? Adica erau unele in faza in care mergeam 10-20 de metri si nu ziceam nimic...

| MădăLina51998 a răspuns:

Buna. happy Probabil acuma si-a gasit un alt baiat deoarece a vazut ca tu nu o intrebai niciodata "ce faci " dupa cum ai zis te intreba doar ea. Ar trebui sa o intrebi ce a patit si de ce este asa distanta. Sunt fata. si stiu cum gandesc fetele. O poti suna si ii poti trimite mesaje in fiecare seara de "Noapte buna" Si in fiecare dimineata de "Buna dimineata " indiferent ca e suparata pe tine sau nu happy asa o sa te apropii de ea fii sigurwinking Astept funda!