| galfatron a întrebat:

Va rog ajutati-ma. totul incepe in saptamana altfel cand m-am cunoscut cu cea mai frumoasa fata din viata mea.ne-am bagat in vorba am vorbit si a 2 a zi (vineri) apoi 2-3 zile nu am mai vorbit pentru ca era vacanta de paste si nu am mers la scoala. i-am cautat facebookul si am vorbit si acolo. si vorbeam mult vreo 4-5 ore pe zi poate mai mult si la scoala. cand ne vedeam imi zambea si se uita la mine si eu ma uitam da nu ii zambeam. intr-o zi mi-a cerut numarul de telefon sa ne intalnim dupa scoala la scoala si eu nu i l-am dat si na nu sti daca s-a suparat dar dupa intamplarea asta am mai vorbit inca in jur de o luna si dupa aia nu imi mai raspundea la mesajele de pe faceebook ii spuneam buna ea dupa 10 minute buna si cand o intrebam ce face statea vreo 20 minute pana sa imi spuna un amaarat de bine. si nbu am mai vorbit. in ziua de azi nici nu se uita la mine si atunci cand vorbeam m-a intrebat daca tin la ea si m-a intrebat dadca sa vina in fusta sau pantaloni la scoala.
Acuma am mai multe intrebari.
M-a placut?
DE ce nu mai vorbeste cu mine?
M-ai am vreo sansa la ea?

5 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Mestere pai ce sa iti fac daca ti-a cerut nr si tu ai fost cam speriat sa i-l dai.Ce iti face ma te manca. Vroia sa vb cu tine.Si sa iti mai spun inca un lucru.E normal ca tu sa i-l ceri ei si nu ea tie.Probabil ca s-a suparat ca ea sa tot faca gesturi si tu nimic.A gasit pe cineva si de aia a devenit asa rece.Cel mai oki e sa vb cu ea.Dar asigura-te ca sunteti singuri.Calm si fara agitatie spune-i ce te doare cel mai tare. Apoi daca o sa afli ca are pe cineva asta e.E o vb :Bate fieru cat e cald!

| BlueViP a răspuns:

Ei i-a placut de tine, tu i-ai dat de inteles ca nu are rost. Tot ce poti sa faci e sa insisti pe langa ea, sa ii spui ca ai observat ca si-a schimbat atitudinea.

| Deyutza1039 a răspuns:

Da, te-a placut..Nu te mai place pentru ca te-ai purtat URAT cu ea. Numai vorbeste cu tine pentru ca incearca sa te uite, si depinde de ea daca mai ai sanse.winking Bafta!

| AnonimaSecretá a răspuns:

Ea te-a placut, doar ca tu nu i-ai dat atentia ta la timp, depinde daca mai ai vreo sansa, e posibil daca ea inca te mai place.

Funda?

| Draghici_Florin_1979 a răspuns:

De vei ancerca, cu siguranta afli raspuns,
,
Tu te gasesti cu ea?