| Jwjajjsjsjjejjekwkkwjwj a întrebat:

Salut acum 2-3 luni am avut balanopostita ei acum după atât timp glandul penisului este sensibil.Adica vreau să mă refer ca daca mă masturbez sau dau cu degetul pe gland zona aceea se înroșește.Roseata nu durează mai mult de o zi dar nj ce sa ii fac.Acum de ceva timp nu se mai înroșește atât de mult dar tot mă sperie

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da-i pace si nu te mai mastura o buacata de vreme, sau fa-o odata la 2-3 saptamani, fiindca este sensibil pana se vindeca.
Spala-l zilnic cu apa calda si sapun, ca sa-l ti curat, sa nu se irite de la urina ori sperma.

| jorgedoliu465 a răspuns:

Hiv