| dxf123 a întrebat:

Salut, acum 2 luni prietena mea m-a parasit dupa o relatie de 1 an. La o saptamana dupa ce m-a parasit era deja cu alt baiat, in acest timp n-am mai tinut legatura deloc cu ea. Acum cateva zile ea m-a cautat, am iesit afara cu ea si mi-a spus ca inca mai tine la mine. Am intrebat o daca s-a culcat cu baiatu de a stat in perioada asta si mi-a spus ca da. Voi ce ati face in situatia asta? V-ati mai impaca cu ea? Ati accepta?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu stiu, depinde. Sunt cazuri cand dupa o experienta de genul iti dai seama de fapt ca iubesti pe cineva si esti dispus sa investesti mai mult in relatie. Dar de obicei impacarile dupa relatii atat de lungi nu mai functioneaza si in cateva luni maxim va despartiti.

| RAY a răspuns:

Normal ca nu te a iubit cu adevarat si acum dupa ce s-a folosit de ala mai vrea sa te foloseasca ca pe un catelus, daca te iubea nu era cu altul dupa o saptamana si nici nu facea sex cu ea, posibil ala a lasat-o, s-a folosit de el, dar ea acum ti a amintit de catelusul ei

| dxf123 explică (pentru RAY):

Nu a lasat-o ala, posibil sa ma conisdere catelus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-aș spune că "eram plictisit și n-avem cu cine ieși. Iar de relație nici nu se pune problema."
Există o grămadă de fete pe lumea asta și mult mai grațioase, inteligente și interesante.
Nu d-asta care nu știe ce vrea.
Ignor-o timp de un an și o să vezi că îți trece într-o lună.
Sau poți vorbi cu mine și îți ia câteva zile.

| Cannibal a răspuns:

Nu te mai împăca. Am făcut aceiași greșeală. Și am plătit scump.
Ea s-a despărțit de tine pentru a se culca cu ăla și după ce ăla a lăsat-o s-a întors iar la tine, te ia de fraier fiindcă știe ca o iubești.
Eu zic sa treci mai departe femei sunt la tot pasu.

| UsualBoy a răspuns:

Las-o, nu te merită/n-o meriți!