| Oxanelyy a întrebat:

Salut acum 3 saptamini ma intilnesc cun baiat destul de mare,imi petrec timpu doar cu el! Doar ca nul iubesc,dar daca il las nu o sa mai fiu eu dar sa ma intilnesc cu el asa nu pot, ne certam cam des ce poate fi asta?

2 răspunsuri:
| Cristiann25 a răspuns:

Intai invata sa scrii corect si apoi poti pune si intrebari.

| laurentiulaur a răspuns:

Pai hotaraste-te singura! daca nu il iubesti, spune-i ca vrei doar sa fiti amici sau prieteni, dar in niciun caz iubiti din moment ce nu il iubesti big grin