| Dearscorpion a întrebat:

Salut, ma intilnesc cu un baiat de 2 ani, il iubesc foarte mult dar ne certam foarte des si nu pot intelege de ce?

2 răspunsuri:
| KissSummer a răspuns:

In fiecare relatie exista miki neintelegri. miki certuri sau poti sa le numesti tachinarilaughing daca va certati din orice lucru minor. ar trebui sa vorbiti unu`l cu celalalt si sa rezolvatzi cu calm nu prin tzipete sau injuraturi nu asa se rezolva o problemawinking

| Mateooo a răspuns:

Pai am trecut si eu prin asta si ma certam foarte des noi inca suntem copii la noi nu prea exista dragostea doar faptul ca ne place de acea persoana dar in timp si asta dispare si mai ales ca te certi des cu el poate astea inseamna ca nu il mai placi chiar atat...