| dianadoolce a întrebat:

Acum 3 zile am sarutat un baiat( mai mult el pe mine, si mentionez si ca il plac foarte mult). De atunci, mereu cand il vad, ma emotionez si imi transpira palmele... nu stiu ce sa ii spun > ma blochez!
Cum sa fac sa par mai degajata?

Răspuns Câştigător
| oOoBrBoOo a răspuns:

Pai fi ca si inainte sal saruti si incarca sa vb despre cei place lui sau il intrebi cea mai facut ii mai zici o gluma ceva fi dar tu insasi.Multa bafta. FUNDA?

5 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Pur si simplu comporta-te normal chiar daca simti ca ti se inmoaie picioarele sau ca iti transpira palmele sau altceva, sunt doar niste simptome ale iubirii care iti dau fiori, nimic mai mult. Controleaza-te ca sa nu o dai in bara, iar cat despre,, nu stiu ce sa ii spun'' ba chiar ai foarte multe de exemplu niste intamplari recente sau din trecut sau poti sa ii adresezi cateva intrebari, trebuie doar sa te gandesti pentru o clipa.

| FrozEenSoul a răspuns:

FI TU! Adica nu incerca sa fi ceea ce nu esti, fi tu insuti si iti va fi mult de ajutor. Incearca cu un "Buna"? big grin Te vei descurcawinking

| Adelina_Iuliana_1998 a răspuns:

Atunci cand esti in preajma lui incearca sa fredonezi o melodie in gand.dar fi atenta si la ce spune findca s-ar putea sa pierzi firul discutiei si ar fi mai rau...melodia iti atrrage atentia si o sa pari mult mai degajata.succes...funda daca mergebig grinbig grin

| cocosel69 a răspuns:

Pai zii daca vrea sa te linga la pasa