| AbcDef555 a întrebat:

Salut, acum cateva luni am primit la liceu un prezervativ love+ rosu clasic in timpul unui curs despre BTS-uri. Am incercat recent sa mi-l pun si nu am reusit deoarece imi era prea stramt. Nu am vazut sa scrie vreo marime sau ceva pe el (doar "P120" daca are relevanta), ce marime si de unde ar trebui sa iau ca sa mi se potriveasca?

P.S. Nu scriu in gluma sau la mișto.

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este greu de crezut ca pe ambalaj intr-un anumit loc mai mult sau mai putin vizibil sa nu apara nicio notificare privind marimea prezervativului. Insa nici nu este cu totul imposibil sa nu fie specificata o anumita marimea, fiindca unele firme producatoare de prezervative fabrica asa zisele marimi... universale? care s-ar potrivi pe absolut orice penis indiferent de marime (lungime, grosime laughing ). big grin