| Tiger2 a întrebat:

Salut.
Acum jumatate de ora i-am facut iubitei mele sex oral.
Gemea de placere...
Iar dupa ce am terminat m-a sarutat pasional si vroia sa imi faca si ea mie sex oral.
Dar eu nu am vrut pentru ca mi-se pare injositor pentru fete.

Voi ce parere aveti?

30 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

rolling on the floor sfantule care esti tu, da ce repede a avansat relatia voastra, parca numai ieri ii dadeai sa bea cu paiul din sticla, acum ati trecut la oral, imi place laughing

| Tiger2 explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Pai da laughing
Nu tu mai invatat?

| mihai69 a răspuns:

Că ești un mare fraier.

| Tiger2 explică (pentru mihai69):

Dar daca mie mi-se pare injositor nu inseamna ca sunt fraier mai baiatule.
Nu sunt singurul care are aceasta parere

| mihai69 a răspuns (pentru Tiger2):

Adică pentru tine e „înălțător", dacă ai făcut-o?
Hai să fim serioși, gândești cam de evul mediu și, ce e mai rău, aplici o judecată cu dublă măsură, ceea ce nu e deloc OK. Fii sigur că, dacă i-ai zis și ei motivul pentru care nu i-ai dat voie, ai făcut-o să se simtă ca... ultimul om. Nu de alta, dar nu cred că nu și-a imaginat ceva de genul „aoleo, dacă el crede că doar prostituatele fac așa ceva, o să creadă că și eu sunt una, dacă am vrut s-o fac". Te-ai gândit vreo clipă la asta, stimabile?!?
N-oi fi fiind tu singurul cu părerea asta, dar crede-mă, nu e corect cum vezi tu și cei ce gândesc asemenea ție lucrurile. Ori nu e OK pentru ambii, ori... invers. Nu merge cu „eu am voie, dar tu nu"! Astea sunt reminiscențe medievale.
Iar dacă o respecți așa cum spui, atunci respectă-i și dorințele sexuale! chiar dacă ție ți se par neconforme gândirii tale. Iubirea ar trebui să treacă dincolo de prejudecăți!

| Tiger2 explică (pentru mihai69):

Am citit niste chestii pe net cu privire la asta si mi-am facut aceasta parere.
Ziceau ca fetelor nu le place si o fac doar pentru placerea partenerului.
Si mai ziceau ca e si injositor etc.
Uita-te sa vezi

| Fatamuntilor a răspuns (pentru mihai69):

Te certi cu un copil de cel mult 17 ani?
Astia pe langa faptul ca nu sunt pregatiti pentru sex, nici nu stiu sa primeasca /aprecieze un sfat!

| mihai69 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Nu mă cert, încerc să-i deschid ochii. eventual și mintea.

| mihai69 a răspuns (pentru Tiger2):

Netul e cea mai proastă sursă de informare, dacă NU știi cum să selectezi informațiile găsite.
În ceea ce privește sexul, în dormitor (sau unde se-ntâmplă să se petreacă actul) orice e permis dacă e de bună voie. Dacă sexul oral ți se pare înjositor (când îl face o femeie), ce ai spune de cel anal, sau de cei cu apucături sado-masochiste?
Caută să ieși din tipul ăsta de gândire închistată și vezi pe unde mai citești tâmpenii pe net, că o s-ajungi ca harapii ăia care le pun pe muieri să-și ascundă fața, că e „impură"!
PS și vorba cuiva - frate, da' ce viteză ai avut, ieri veni fata la tine, și dis-de-dimineață erai deja cu capu-n poala ei! rolling on the floor

| sofisis a răspuns (pentru mihai69):

Slabe sanse "ma baiatule" ...ca sa citez marele clasic aici de fata laughing

| Fatamuntilor a răspuns:

S-ar putea sa o pierzi pe chestia asta sau sa mearga la altul!

| NoRegretsxx a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Sa mearga la altul sa i-o suga..cam extrem nu crezi?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru NoRegretsxx):

Ti ciuda ca nu ti-o suge tie?

| NoRegretsxx a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Tu ori esti prost ori esti foarte prost.

| LoveSleep a răspuns:

Nu prea te place realitatea, nu?
Stai cuminte și oprește-te din imaginat, îți face rău.

| minrest a răspuns:

Mare dreptate ai. Si eu fac la fel. Femeile nu prea ating usor o placere mare, iar prin sex oral ai vazut ce se intampla. Fraieri am fi sa nu le oferim placerea asta. De ce sa o pun sa imi suga organul, cand stiu ca nu ii place. Noi barbatii obtinem prin sex vaginal tot ce e de obtinut. Salut.

| sofisis a răspuns:

Cam stupid sincer...gandire cam imatura si extrema.

| Tiger2 explică (pentru sofisis):

Stupid?
Daca nu o lasa sa imi faca sex oral pentru ca o respect e gandire imatura?
De unde tot veniti ma voi?
Din canal de unde?

| sofisis a răspuns (pentru Tiger2):

Da, mi se pare stupid. In momentul in care intre doi oameni maturi in gandire intervine apropiere fizica sexuala, e normal ca fiecare sa exploreze corpul partenerului in aceeasi masura.
Faptul ca tu vezi asta ca pe o injosire..pleaca ori de la o frustrare, ori de la prea multe vizionari de filme porno la varste prea mici, ori de la o mentalitate prea religioasa.
Din punctul meu de vedere oamenii inchisi la minte in ceea ce priveste sexul intr-un cuplu, nu functioneaza normal.
Si inca ceva: esti cam nesimtit. Iti lipsesc cei 7 ani de acasa.
Trecand peste faptul ca pe mine m-ai facut boschetara, mihai69 caruia atat de arogant ii spui tu "mai baiatule" are copii mai mari ca tine.

| sofisis a răspuns:

Sincer nu am timp mereu sa ma uit la intrebari din urma dar sper sa fie troll ca daca nu, este foarte prost crescut baiatul.

| sofisis a răspuns:

Am inteles ca suntem in era vitezei...dar asta deja parca e prea mult laughing)

| Oana92 a răspuns:

De ce sa fie injositor? Nimic nu e injositor in sex atata timp cat e de comun acord. Daca ea isi doreste si tu o lasi nu e lipsa de respect. E doar o alta forma de a obtine placere fizica...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fi sau a nu fi troll, asta-i întrebarea thinking

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Daca tu ai simtit ca nu vrei sa ti se faca oral e totul OK, dar daca ai vrut sa ti se faca oral si ai pus-o pe ea pe primul loc, nu e deloc ok. Continua sa ii duci bagajele, sa lasi capul jos cand te cearta si sa ii faci oral cand are ea chef, cine stie. poate isi deschide si un salon de dresaj

| MidnightR a răspuns:

Parazitii cumva? Cel putin ultimul vers:?

| volumexd a răspuns:

Daca tu chiar nu vrei sa o lasi sa faca asta deoarece crezi ca e injositor ar fi bine sa ii spui, inainte sa creada ca nu o placi sau altceva si sa te lase. Dar eu sunt de parere ca nu e nimic gresit pentru ca intr-o relatie si barbatul si femeia trebuie sa se trateze egal si poate ea vrea ca si tu sa te simti la fel de bine cum s-a simtit ea.

| Ade_Adelina_1995_DHoZ a răspuns:

Mai daca ea se ofera si asa ii se pare corect nu inteleg ca ar fi problema mai naspa se simte ea cand o refuzi pentru ca isi pune fel de fel de intrebari dupa si se invinuieste singura si se gandeste ce problema dare de tu nu vrei. Dar acum depinde si de tine daca vrei sau nu si inceara sa vorbesti cu ea deschis despre asta. Spune-i ce crezi tu ca dupa sa nu se simta jignita.

| Florin_Cozan_2000 a răspuns:

Frate nu-i injositor dacă vrea ia las-o că altfel o pierzi

| bianca0608 a răspuns:

Depinde de personalitatea si modul de gandire al fiecarei fete.( Ai dreptate. Unele fete considera acest lucru injositor). Daca ea este de acord, si se ofera singura atunci las-o sa-si indeplineasca dorinta.

| AidaChrn19 a răspuns:

Nu este injositor din moment ce acel lucru ramane doar intre voi. happy Toata lumea face asta. asa-s oameni. laughing Totul ramane la alegerea ta. Si spun " ramane doar intre voi " pentru ca majoritatea baietilor profita de pe fete, dezvaluie tot din ce fac cu anumite fete si atunci clar. E naspa. ( banuiesc) laughing.