| VicAlexBuc a întrebat:

M-am intalnit cu o fata mai mica ca mine (18 ani) in masina si dintr-una intr-alta am inceput s ne sarutam, etc. La a doua intalnire tot asa, ba mai mult fata a inceput sa ma pipaie pe abdomen. Fata mi-a zis ca are anumite fantezii in masina. este valabil si pentru alte fete? voi ce fantezii sau experiente ati avut in masina? (ma intereseaza parerea fetelor)

14 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tot ce zici aici sunt fanteziile tale, asa ai fii vrut tu, dar sigur daca era o fata cuminte nu facea asa ceva, sigur era o panaramă, o prostituată.

| LoveSleep a răspuns:

Când te-a pipăit pe abdomen, n-a zis că ai burtă?

| VicAlexBuc explică:

Nicio parere relevanta?:p

| VicAlexBuc explică:

Crezi ca vrea sa imi faca oral?

| anonim_4396 a răspuns (pentru VicAlexBuc):

Daca o obligi.

| VicAlexBuc explică (pentru anonim_4396):

Pai ea e cea care ma obligalaughing

| VicAlexBuc explică (pentru anonim_4396):

Cica i se pare mare 17 cm. tu ce zici?laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru VicAlexBuc):

Sa-mi dai funda si sa lasi fata sa isi faca treaba! laughing)

| VicAlexBuc explică (pentru anonim_4396):

Sper sa o faca si binelaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru VicAlexBuc):

Lasa asta pe mana ei (sau gura ei ) laughing)!

| intreabaorice a răspuns:

Buna! Eu sunt fata.Din punctul meu de vedere, cred ca fata despre care zici ca ti-a pipait abdomenul se simte in siguranta cu tine. Masina e un loc retras si uneori poate fi romantic. Sper ca te-am ajutat