| Smokey13s a întrebat:

Adresez o intrebare pentru cunoscatori... Deci atunci cand faci sex prima oara care sunt sansele ca ata / preputzul sa se rupa? sau daca se rupe din prima sau nu si cat de intensa este durerea? Pun aceasta intrebare din dorinta de a cunoaste si a ma informa de inainte pentru ca sunt virgin big grin

Răspuns Câştigător
| R3sPeCt a răspuns:

Salut.
1) -deci, ata poate sa se rupa sau nu poate sa se rupa!
2) - daca placere e foarte mare cand faci sex, nu iti dai seama cand se rup, problema e ca o sa curga sange timp de vreo 10 - 15 minute! deci sa nu te speri...
Si inca ceva! Foloseste prezervativul, ca esti tanar sa ai probleme! Nu se simte mare lucru dar e mult mai sigur!
Vorba aia: Bucuria pu*ii, beleaua capului!
Bafta

| Smokey13s explică (pentru R3sPeCt):

Mersi, voi tine minte asta laughing

2 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

Daca crezi ca te musca, incearca intai cu caciula...