| Andreiu68 a întrebat:

Ajutati-ma repede! Acum cateva zile o fata a venit la mine in cartier,(ea stand in cartierul vecin) si cand am vazut-o a fost dragoste la prima vedere:M-am indragostit instataneu de ea. Vreau sa ii spun ca o plac si ca vreau sa am o relatie cu ea, dar sunt TIMID si imi este rusine si teama ca voi da gres.Eu am 17 ani, iar aceea fata 15.Cum as putea sa imi inving teama de timiditate si in ce mod placui i-as putea spune ca o iubesc? Dau funda si multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Gandeste-te ca nu esti singurul care te-ai indragostt de ea. Cel care va fi cel mai putin timid, dar si cel mai istet, va cuceri inima fetei. Restul baietilor, se va uita la ei.

| raMLesS a răspuns:

Spuneţi noaptea până să te culci cu că nu eşti timid, o spui cu voce tare, când cineva te face timid, tu negi şi spui că nu eşti, nu iţi spune niciodată că eşti timid sau că nu vei reuşi să faci un anumit lucru pentru că s-ar putea să nu reuşeşti, şi în primul rând are 15 ani, nu văd de ce ţi-ar fi frică, du-te la ea şi îi spui ceva dulce găseşti tu ceva bun apoi îi spui că o placi şi că te-ai gândit la o relaţie cu ea happy.

| Lawliet14 a răspuns:

E CRUSH, de multe ori e posibil sa nu mearga desi unii oameni se simt intre ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intai trebuie sa va imprieteniti, sa va cunoasteti.