| AlexOne5 a întrebat:

Am o problemă,Mie imi place de o fata, este cu 1 an mai mare ca mine si vorbim des, cand vorbim ma pierd in cuvinte.
Cam cum sa o fac sa ma placa sau cat sa nu gresesc si sa imi inving teama de a nu mai fi timid... eu cu baietii nu sunt timid doar cu ea. Stie ca o plac si a inceput putin sa ma placa si ea. As fi recunoscator,daca ma ajutati si pe mine cu problema,Va rog nu faceti misto de mine, vreau decat raspunsuri
Mai Mult Vorbeste ea decat mine!
Va Iubesc pe toti! Multumesc

3 răspunsuri:
| anapricopi76 a răspuns:

Buna incearca sa comunici mai mult cu ea si ai sa vezi ca iti va disparea orice teama.

| anghelniuta a răspuns:

Depide de ce virsta ai tu?

| AlexOne5 explică:

Eu 12 Ea 13