| Mor a întrebat:

Salut All. Am 13 ani si tocmai m-am mutat la un liceu nou cu colegi care ii stiam de ceva timp, chiar si din clasele mai mari, nu imi spun numele sau la ce liceu invat pentru ca nu vreau sa isi dea seama cineva ca eu suntlaughingasa, deci eu m-am indragostit de o fata cu un an mai mare ca mine, nu spun ca nu arat bine, eu ma consider urat dar arat binebig grin, iar la invatatura nu ma laud dar invat foarte bine, ea ma cunoaste si eu la fel doar ca nu mi-o pot scoate din capo fi ea in clasa a 8a, e si foarte populara in scoala e si inteligenta.nu mai spun dar inca nu mi-am facut timp sa vorbesc cu ea de obicei nu o bag in seama, dar stiu ca ea ma observa si ea stie la fel...problema e ca nu stiu daca ma place, e atat de populara si e cea mai draguta din liceu, nu am id-ul ei de mess dar voi incerca sa-l gasesc...intrebarea mea este. Sa o uit?(dar nu prea pot) sau sa-mi incerc norocu?

3 răspunsuri:
| justitiarul a răspuns:

Deci tu crezi ca esti urat dar arati bine! Interesant.
Stii ca ceilalti ne vad exact cum ne vedem noi? Deci fata te vede urat.Crezi ca s-ar combina cu un urat care arata bine?

| Tinkabell a răspuns:

Buna!
pooi incearca`ti norocul nu poti pierde nimic. daca te refuza.ii spui macar sa ramanetzi pr. daca spune da.atunki.de aici preei controlul! happy
Bafta! happy

| eEugenN a răspuns:

Ma cum sa fi la liceu la 13 ani