| Nudamnume a întrebat:

Salut all, am o problema...imi place mult de o fata de la mine din clasa,o perioada nu ma credea,acum suntem impreuna.dar e destul de complicat,are niste probleme, dar nu mi-a spus despre ce vorba, si vrea sa ne despartim.Eu nu vreau sa renunt la ea,o iubesc mult,nu credeam ca o sa ajung asa, dar nu vreau s atreaca singura prin toate astea, vreau sa fiu cu ea! Cum trebuie sa procedez ina semenea situatii? Daca raspundeti cu "vaai asta e relatie?" sau ceva de genu' nu va mai obositi sa raspundeti.dau funda si vot!

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Dacă într-adevăr are probleme trebuie să discuți cu ea, n-o lăsa să ia această decizie pripită, crezând că nu are rost să te implice. Meriți să-i cunoști problemele așa că vorbește cu ea! Asigură-te doar că nu e vorba despre altceva și nu știe cum să-și găsească scuzele, fiind așa, pleacă.

| Nudamnume explică (pentru h3r):

Iti multumesc mult, asta am facut, acum totul e perfect.De doua luni si doua saptamani suntem impreuna big grin

| h3r a răspuns (pentru Nudamnume):

Mă bucur! Aveți grijă de voi happy

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fa-i placerea, accepta-i dorinta, asa cum este si normal.

| lovely18 a răspuns:

Incearca sa fi mai tupeist daca ea nu iti zice de problemele ei incearca sa scoti tu cu furca raspunsul si daca chiar ti la ea fa pe cat posibil sa ai grija de ea. Din moment ce vrea sa va despartiti e o problema destul de mare incearca sa i fi cit mai aptoape. Bafta:-)

| ElenaPadu a răspuns:

Nu poti obliga pe nimeni sa stea cu tine! Daca te iubeste se va intoarce.Nu forta nota!